Co by nemělo chybět k taštičce na nehty každé dámy, která se alespoň TROCHu stará o své drápky

17. září 2012 v 20:49 | Týna
Odstraňovače
Ano, i odlakovač se počítá. S acetonem sice lépe odstraňuje třpytky, ale zase hodně vysušuje nehty. Já mám bez acetonu od essence a je to super. Taky se prodávají takové speciální odstraňovací prupisky, které jsou nasáklé odlakovačem.Zkracovače-pilníky
Pilníky, nůžky, štípačky. Pilujte jedním směrem a ne hned po kontaktu s vodou, aby se nehty neroztřepily.
Samotné laky
Samozřejmě by vám neměly chybět laky na nehty. Nekupujte si laky, které nevyužijete. Zbytečně vyschnou a vy na tom ještě proděláte. A pokud se neuspokojíte s jednobarevnými nehty, dejte na laky zdobící. ;)
Nezapomeňte i na průhledné! Mnoho z nich má různé ,schopnosti', jako uchovat lak, aby se neloupal, zvýraznit barvu, vykouzlit gelový vzhled atd.
Výživa
Je sice fain, že máte třicet různých barviček, každý den jiné a krásné nehty, ale co děláte pro jejich zdraví? Často se stává, že když pořád lakujete a pořád odlakováváte, nehty zežloutnou a pak to s nimi jde z kopce. Ke koupi existují různé vitamínové laky, krémy přímo na nehty nebo olejíčky.

Zdobení
Pokud si nevystačíte s obyčejným lakem a zdobícím štětečkem, pořiďte si rýnské kamínky (kamínky na nehty), třpytky nebo nálepky. K dostání jsou buď v dobré drogérii nebo v některých nehtových salónech.

Přeházející design
Někdo má rád takový design, když jednotlivé barvy přeházejí. V tom případě by neměl zapomenout na houbičku a nějaké ty štětečky.
Pro pokročilejší.
- různé kreslící pomůcky
- rychloschnoucí kapky/spreje
- razítka na nehty
a podobně
Hobbies da Bia: Nail Art Stamping
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama